Mida tähendab “Bübchen – Aktiivne Nahakaitse”?

Aktiivne nahakaitse Bübchen hoolitsusvahendite abil – see on aktiivsete looduslike komponentide kompleks, mis parandab loduslikku naha kaitsekihti.

Happeline barjäär, mis kaitseb nahka, koosneb hüdrolipiididest – kombinatsioon veest ja rasvhapetest. Need kaitsevad nahka patogeensete mikroorganismide ja kahjulike ainete eest, vähendades naha niiskuse kadumist. «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleks on arendatud meie laboris ja tema efektiivsust oli kontrollitud erinevate testidega.

Kompeksi eelised:

  • Märkimisväärne niiskuse kao vähendamine.
  • Paranenud looduslik kaitsekiht (väliskeskkonna mõjude suhtes).

«Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleksi koostis

(kreemides ja ihupiimades)

  • Sheavõi saadakse sheapuu viljast, mis kasvab Lääne-Aafrika savannides. Sisaldab rikkalikult küllastamata rasvhappeid.  Aktiivsed ja hooldavad sheavõi komponendid omavad looduslikku põletikuvastast ja rahustavat toimet. Nad niisutavad nahka ja tugevdavad kaitsefunktisiooni.
  • Pantenool – niisutab ja omab põletikuvastast toimet.
  • Glütserool - niiskust säilitav aine.

Kuidas toimib kompleks
«Bübchen Aktiivne Nahakaitse»?

Väärtuslike looduslike koostisosade ning retseptuuri kombinatsioon parandab naha kaitsekihti (kaitsev happeline barjäär). Kaitsekihi seisu saab määrata testiga Transepidermaalse naha niiskuse kaotuse (TEWL) testi abiga. Kui niiskusekadu naha kaudu ületab normi, siis kaitsev barjäär on murtud.

Kuidas kontrolliti «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleksi efektiivsust?

Nelja nädala jooksul terve nahaga (normaalse) inimeste rühm kasutas Bübcheni tooteid. Nelja nädala pärast transepidermaalne veekaotus oli väiksem kui enne katset ja võrreldes nahaga, mis ei olnud saanud sellist hoolitsust.

Mõned faktid, mis seotud «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleksiga

«Aktiivne Nahakaitse» on aktiivsete komponentide kompleks, mille on välja töötanud Bübchen teadusliku uurimise osakond. Kompleks põhineb looduslikel koostisosadel, nagu sheavõi, millede niisutav toime on teada-tuntud juba pikka aega.

Aktiivsete komponentide kompleks toetab naha lipidikihti, toimib põletikku ennetavalt, niisutab nahka ja annab asendamatuid rasvhappeid. Harmooniline kombinatsioon looduslikest ainetest on «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» kompleksi eelis. Ainete koostoime nende ideaalses suhtes aitab nahal ennest looduslikul viisil ise kaitsta. Seda kinnitavad ka tõhususe katsed, millised on läbi viidud sõltumatute ekspertide poolt.

Kaks sõltumatut valdkonna institutuuti, millised viivad läbi nahahaigustega seotud teadustöid, viisid läbi uuringu, mille eesmärgiks oli kompleksi «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» tõhususe testimine.

20. subjektil oli mõõdetud: a) transepidermaalse naha niiskuse kaotus ja b) naha niiskus.

Võrreldi naha seisu subjektidel, kes ei olnud saanud nahahoolitsust ja subjektidel, kes olid saanud nahahoolitsust vahenditega, mis sisaldavad kompleksi «Bübchen Aktiivne Nahakaitse». Nii naha niiskuse kaotuse kui ka naha niiskuse sisalduse poolt Bubchen nahahooldusvahendite kasutamisel, kompleks «Bübchen Aktiivne Nahakaitse» näitas oluliselt paremaid hindeid, keskmiselt 30% võrra.

Mõisted

Transepidermaalne naha niiskuse kaotus (TEWL)

Nimetatud väärtus näitab niiskuskaotus naha kaudu. TEWL mõõdab naha kaitsebarääri seisu. Kui naha kaitsekiht on murtud, siis transepidermaalne naha niiskuse kadu on väga kõrge. Naha niiskuse kaotuse vähenemine  näitab kaitsebarjääri paranemist.

Naha niiskus

Näitab loomulikku naha niiskust, mis normaaljaotuse korral on kehaga reguleeritud. See iseregulatsiooni võib häirida väliste tingimuste mõju, nagu külm ja tuul, stress või sagedased kuuma veega pesemised. Nahk muutub kuivaks, suurendades naha läbilaskvust ja on bakteritele, seentele ja põletikele vastuvõtlikum ning loomulik vastupanuvõime infektsioonidele väheneb. Õigete nahahooldusvahendite kasutamisel (pH-neutraalne, järelejäänud rasva määrdeainetega varustamine, looduslikke koostisainete sisaldus) võimaldab naha niiskust kaitsta ja säilitada.

Sheavõi
Sheavõi saadakse sheapuu viljast, mis kasvab Lääne-Aafrika savannides ja mida Aafrika rahvad kasutavad juba sajandeid ihuhoolituseks. Sheavõi sobib suurepäraselt nahaholduseks, see sisaldab rikkalikult asendamatuid rasvhappeid, E vitamiini, allantoiini (aine, mis edendab naha taastumist), stigmasterooli (tuntud vahend naha pehmendamiseks). Aktiivsed ja hoolitsevad sheavõi komponendid omavad looduslikku põletikuvastast ja rahustavat toimet. Nad niisutavad nahka, tugevdavad kaitsefunktisiooni ning tõstatavad vastupanuvõimet erinevatele ilmastikutingimustele.

Naha kaitsebarjäär
Naha kaitsefunktsion tagatakse sarvrakkude kihi (stratum corneum) abil. Sarvrakkudekihi struktuur on telliskivimüüri sarnane: nahalipiidid asuvad sarvrakkude vahel ja seovad neid üksteisega elastselt. Juhul kui lipiididekiht on murtud, siis nahk muutub kuivaks ja praguneb.  Happeline barjäär, mis kaitseb nahka, koosneb hüdrolipiididest – kombinatsioon veest ja rasvhapetest. Need kaitsevad nahka patogeensete mikroorganismide ja kahjulike ainete eest, vähendades naha niiskuse kadumist.

«Bübchen Aktiivne Nahakaitse»

— see on spetsiaalselt välja töödatud kompleks looduslike aktiivsete komponentidega, mis oluliselt suurendab naha kaitsefunktsiooni. See on aktiivsete komponentide kooslus, mis toetab naha lipiidikihti, niisutab ja samas toimib põletikku ennetavalt. Tulemuseks on märgatavalt paranenud looduslik kaitsekiht.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt