Looduslikud komponendid

Nendel lehekülgedel leiate koostisainete loetelu, milliseid kasutatakse Bübchen toodetes. Need on vastavalt paigutatud INCI nomenklatuuri - see on lühendatud nimetus International Nomenclatur Cosmetik Ingredient (Rahvusvaheline kosmeetikavahendite koostisainete nomenklatuur). Nomenklatuuri loomise eesmärk on ühtne rahvusvaheline koostisosade nimetuste klassifikatsioon. Nomenklatuuri kasutamine Euroopa Liidus on kohustuslik alates 01.01.1998. Kõik koostisained kosmeetika pakenditel märgitakse vastavalt INCI-le.

Maailmas ei ole midagi õrnamat ja tundlikumat kui Teie lapse nahk. Sellepärast vajabki beebinahk õiget hooldust. Parim sobivus lapse nahaga ja tõhus kaitse mängivad olulist rolli hoolitsusel tema naha eest. Absolutselt kõik meie tooted on loodud nendele nõuetele vastama. Muidugi, teil on täielik õigus teada, millised on Bübcheni toodetes koostisained, mida tähendavad nende nimed ning milline on nende mõju nahale. Näiteks, kui teie beebil on allergia, siis Teie saate kontrollida konkreetse toote sobivust.

Lisaks kaitsele ja nahahoolitsusele on eriti oluline erinevate komponentide optimaalsus ja sõbralikus õrna naha suhtes. Seetõttu oleme toimeainete valikul äärmiselt kriitilised. Kõik, mida Bübchen kasutab: tooraine, retseptuur ja tootmisprotsess, on suunatud beebi naha parimale kaitsele ja hoolitsusele. Sellele aitavad kaasa teaduslikud uuringud ja detailne toodete testimine. Meie kasutame neid koostisosasid, mis on tuntud nahasõbralikkuse poolest. Meiepoolne laiaulatuslik eeltöö annab kindluse, et Bübcheni tooted on Teie beebi naha kaitseks ja hoolitsuseks opimaalselt õrnatoimelised.

Paljud looduslikud toimeained on ammustest aegadest tuntud ja tõestatud nahasõbralikkuse poolest. Bübchen kasutab neid teadmisi, hoolivaid ja kaitsvaid omadusi neid taimseid koostisosi nagu saialill, kummel, pärnõed ja paljud teised. Lisaks iga looduslik koostisaine täidab oma kindlat funktsiooni naha kaitstmiseks ja hoolitsuseks.

Puhtad taimsed õlid on paljude Bübcheni toodete aluseks. Nad imenduvad sügavalt nahale moodustada liikuva struktuuri ja annavad nahale elastsust. Nii vähendatakse naha niiskuse kadumist. Sarvrakkudekihi struktuur on telliskivimüüri sarnane: nahalipiidid asuvad sarvrakkude vahel. Rakkudevahelised lipiidid parandavad naha kaitsefunktsiooni ning aitavad vähendada naha niiskusekadu. Puhtad taimeõlid parandadvad laste kuiva naha kaitsefunktsiooni. Nad imenduvad naha sisse - ja nahk saab "hingata".

Ohutus ja nahasõbralikus on eriti tähtsad lastekosmeetikale. Toodete arendamisel kasutame ainult neid koostisosasid, mis on teada-tuntud nahasõbralikkuse poolest ja eelistatult taastuvaid looduslikke tooraineid. Üksikute komponentide koosmõjul esineda võivate nahaärritusilmingute võimalikku teket kontrollitakse erinevate testidega. Kõik Bübcheni tooted on dermatoloogiliselt testitud ning spetsialistide poolt eriti nahasõbralikeks tunnistatud. Regulaarne testimine, mida viivad läbi sõltumatud eksperdid, kinnitavad pidevalt Bübcheni toodete kõrget kvaliteeti.

Meid saate usaldada

Igal Bübchen tootel leiate ingridientide loetelu. Näiteks: sisaldab taimseid õlisid, kummeliekstrakti, väviaineteta ja säilitusaineteta. Nii Teie võite olla kindel, et igas toodetes Bübchen säilitab oma kontseptsiooni - kasutada ainult looduslikke koostisosi!

Bübchen – õrn kaitse

  • Оptimaalne sobivus nahale
  • Looduslikud aktiivsed ja hoolitsevad komponendid
  • Väljatöödatud allergiariski minimeerimiseks
  • Edendab naha enesekaitsemehhanismi
  • Kõik Bübcheni tooted on dermatoloogiliselt testitud ja spetsialistide poolt eriti nahasõbralikeks tunnistatud

Beebide eest hoolitsemine – see on usaldusküsimus

Just seepärast soovitavad ämmaemandad, lastearstid ja dermatoloogid Bübcheni tooteid.

Bübchen hoolib loodusest ja seega ka keskkonnast. Bübchen täidab oma kohustused keskkonnasõbralikke tootmismeetodeid ja taastuvaid tooraineid kasutades. Näiteks, paljude toodete koostises on pärnaõed, kummeli ekstrakt, saialill, puhtad taimsed õlid nagu jojoba-, mandli- ja päevalilleõli. Vitamiinid E ja F toetavad naha lomulikku kaitsevõimet.

Saksa Dermatoloogia ja Allergiaabi Ühing (DHA) on kliiniliste testidega uurinud Bübcheni tootesarja toime efektiivsust ja nahasõbralikkust. Testitud Bübcheni toodetel on tõestatud hoolitsev toime tundlikule nahale ning neid soovitatakse beebidele, kuid vajadusel ka allergikutele ja täiskasvanutele.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt