Meie autasud näitavad kvaliteeti, mida võite usaldada

Kvaliteet, mida võite usaldada

Toodete arendamisel kasutame vaid neid koostisosasid, mis on teada-tuntud nahasõbralikkuse poolest. Üksikute komponentide koosmõjul esineda võivate nahaärritusilmingute võimalikku teket kontrollitakse erinevate testidega. Kõik Bübcheni tooted on dermatoloogiliselt testitud ning spetsialistide poolt eriti nahasõbralikeks tunnistatud. Bübcheni toodete kõrge kvaliteet leiab pidevat tunnustust sõltumatute ekspeertide poolt. Paljud Bübcheni tooted on juba pikka aega kasutusel kliinikutes ja sealjuures väga heade tulemustega. Miljonid beebid alustasid oma tutvust välismaailmaga Bübchen toodete abil.

Dermatoloogiliselt testitud. Bübchen tooted on dermatoloogiliselt testitud ja ekspertide poolt beebidele väga sobivaks tunnistatud. Ämmaemandad, lastearstid ja dermatoloogid soovitavad Bübcheni tooteid.

Soovitatud Saksa Dermatoloogia ja Allergia Abi Ühingu (DHA) poolt

 

Saksa Dermatoloogia ja Allergia Abi Ühing (DHA) on kliiniliste testidega uurinud Bübcheni tootesarja toime efektiivsust ja nahasõbralikkust. Testitud Bübcheni toodetel on tõestatud hooldav toime tundlikule nahale ning neid soovitatakse baashoolduseks patsientidele, kel esineb atoopilist dermatiiti.

ÖKO-TEST – «Väga hea»

Bünchen arengu-ja teadustegevused on suunatud sellele, et parandada ja optimeseerida retseptuuri ning valida sellised koostisosad, mis võimaldavad vastata ÖKO-TESTile. Paljude beebi hoolitsusvahendite ÖKO-TEST tulemus „Väga hea“  tõendab Bübcheni toodete kvaliteeti.

 

Testitud, heaks kiidetud, soovitatud. Valmistatud Hollandis = kõrge kvaliteet!

 


Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt