Aloe Vera

Aloe Vera on tuntud juba ammustaest aegadest - 2. aastatuhandest eKr. Kust on pärit selline populaarsus? Vanadel aegadel ilu säilitamisel ja tervise tugevdamisel on inimesed abi saamiseks pöördunud looduse poole. Avastanud mõnedes taimedes kasulikud ja tõhusad omadused, edastasid nad viivitamata selle teabe teineteisele ning viisid seda edasi põlvest põlve. Ja tänu sellele on Aloe Vera kuulsus imelistest omadustest säilinud kuni tänapäevani.

Millised on siis Aloe Vera kasulikud omadused?

  • Aloe Vera on unikaalse biokeemilise koostisega. Aloe Vera koostises on tohutu arv - üle 200 mikroelemendi ja mineraali, ensüümi ja vitamiini, aminohappe ja bioaktiivse aine. Ja igal aastal tänu teadlaste teadusuuringutele, avastatakse selle hämmastava taime uusi koostisosasid.
  • Aloe Veral on võime tungida inimorganismi sügavatesse kihtidesse (3-4 korda kiiremini kui vesi). Seoses sellega, puhastab Aloe Vera efektiivselt verd, lümfi ja eemaldab ka jäätmeid ja toksiine. Kõrge taime puhastusvõime võimaldab edukalt avada antibakteriaalsed, seenevastased ja viirusevastased omadused. Aloe Verat võib julgelt nimetada looduslikuks antibiootikuks.
  • Imelised Aloe Vera raviomadused võimaldab selle abiga ravida haavu, erinevaid seedetrakti probleeme, mürgistusi.
  • Aloe Vera aitab normaliseerida organismis kõiki ainevahetusprotsesse.
  • Aloe Vera tõstab organismi toonust, normaliseerides ainevahetusprotsesse.
  • Kollageeni ja Aloe Vera ühine mõju soodustab vanade rakkude surma, ennetab kortsude ilmumist ja naha vananemist ning omab ka suurepärast niisutavat toimet.
  • Aloe Vera aitab ka allergikuid, kuna suurendab inimkeha adaptogeenseid võimed, mis omakorda seisavad igasuguse stressi ja allergia vastu. Lisaks Aloe Vera on suurepärane immuunsüsteemi modulaator.
  • Aloe Vera omab valuvaigistavat toimet.

Aloe Vera on kosmeetika toodete komponent. Aloe Vera aitab leevendada nahaärritusi, tagab maksimaalse niisutuse, leevendab kuivust ja ketendust ning omab ka suurepäraseid põletikuvastaseid, antibakteriaalseid ja haavade paranemist soodustavaid omadusi.

 

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt