BIO-Calendula

Suvel värvuvad põllud kollastesse ja oranždesse toonidesse ja ka saialill paneb maastikule oma aktsendid. Calendula lilled - Calendula officinalis L. - mängivad olulist rolli Euroopa meditsiini ja farmakoloogia ajaloos. Loodusliku Calendula (saialille) nahka rahustav ja põletikuvastane toime on ammustest aegadest tuntud ja tõestatud. Keskajal isegi Hildegard von Bingen oma töös "looduslugu" (füüsika) on kirjeldanud erinevaid positiivseid saialille omadusi. Aga oma kõrgema punkti terapeutilises kasutamises saialill saavutas 19. sajandil, mil saialilli kirjutati Prantsuse meditsiinilisse raamatusse.

Aastal 2002 grupp prantsuse kosmeetika tootjaid liitus organisatsiooni COSMEBIO, mis võttis vastu harta - väga rangete nõuete kogu, mis reguleerib eeskirju taimede kasvatamiseks keskkonnasõbralikes istandustes, nende koristamiseks ja töötlemiseks. COSMEBIO harta reguleerib koostisainete kasutamist kosmeetikatoodetes. INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) nimekirjast on välistatud, eelkõige kahjulikud naftakeemia sünteesi komponendid.

Tänasel päeval suured ja vastutavad tootjad pööravad suurt tähelepanu oma kosmeetikatoodete looduslikule koostisele

2010 aastal töötas Bübchen välja oma BIO–Calendula sarja:

 • Calendula hooldav õli
 • Calendula Pesu- ja Vannigeel
 • Calendula nahaärritusvastane kreem
 • Calendula Pesu- ja Vannikreem

Selle sarja koostises on kasutatud orgaanilist saialille, mis on eelnevalt rangelt kontrollitud.  Orgaaniline Kalendula tunnustatud taimekasvatajatelt

Mida tähendab BIO-sertifitseeritud toorained?

Reguleeritud taimede kasvatamise tehnoloogia:

 • Kasutatakse ainult  geneetiliselt modifitseerimata terveid seemneid, mis on  kasvatatatud  keskkonnasõbralikes istandustes;
 • Määratakse  2-aastane üleminekuaeg üheaastastele taimedele ja 3-aastane - mitmeaastastele taimedele;
 • mulla rikastamiseks kasutatakse ainult orgaanilisi väetiseid ja piiratud nimekirja mineraalseid väetisii;
 • võitlus taimehaigustega ja umbrohutega on piiratud mehaanilistega meetodidega,  kahjuritega võitluseks kasutatakse nende looduslikke vaenlasi ja piiritletud nimekirja mittetoksilisi
 • vahendeid.

Teatud parameetrite kontroll ja sertifitseerimine volitatud sõltumatu organisatsiooni poolt:

 • igal aastal kosmeetika tootja peab ametlikult teatama järelevalveasutusele tootmise plaani järgmiseks aastaks;
 • kohustusliku kontrolli läbivad kõik dokumendid, märkides tooraine saamise, töötlemise ja valmistootoodangu saatmise;
 • iga koostisaine, millel on märgitud  BIO, eelnevalt uuritakse ECOCERT poolt ja alles siis omistatakse sellele standard  BIO.

Saksamaal on õigus väljastada BIO sertifikaat  QC&I seltsil.

Bübchen hoolitseb tundliku naha eest, kasutades looduslikke toimeaineid

Koostisaineid valides  tugineb Bübchen looduslikele toimeainetele. Saialill, teatakse ka kui Kalendula ja on eriti oluline ravimtaim. Saialille ekstrakt soodustab rakkude regeneratsiooni, rahustab tundlikku ja põletikulist nahka ning mis kõige olulisem, on kergesti talutav.  Neile, kes väärtustavad saialille eriomast tervendavat mõju, pakub Bübchen täielikku valikut saialille sisaldavaid hooldusvahendeid.

Calendula e. saialill, mida kasutatab Bübchen oma toodetes on kasvatatud Lõuna-Hessenis. Ühe kilogrammi saialille ekstrakti saamiseks töödeldakse 15-30 kilo lilli. Väärtuslikud looduslikud koostisosad ekstraheeritakse hoolikalt taimedest ja lisatakse erinevatele Bübcheni toodetele .
Bübcheni tooted orgaanilise saialillega ja teiste loodulike komponentidega on nahale väga sõbralikud, rahustavad tundlikku ja põletikulisusele kalduvat nahka, säilitavad naha niiskustaset, suurendavad naha elastust. 

Unustage ärritunud nahk!

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt