Vannitamise reeglid pisikestele vannisõpradele

Enamikele beebidele on suurimaks rõõmuks soojas vees sulistamine. Vesi on kosutav mitte ainult lapse kehale, vaid ka hingele.

Vannitamiseks piisab ühest-kahest korrast nädalas, aga tõelisi „vesirotte“ võib tihedamini vette lasta. Soovitav oleks vannis kasutada seebivaba ja niisutavat lisandit, et vesi oleks tasakaalustatud ning naha bioloogiline happekiht kaitstud. Veetemperatuur peaks jääma vahemikku 36 kuni 37°C, vannitamise kestvuseks kuus kuni seitse minutit.

Pisikesed vannisõbrad eelistavad õrna duššijuga ning pehmet pesulapi paitust. Soovitame igapäevaselt pesta käsi, nägu, kaela, kaenlaauke ja mähkmepiirkonda ning loomulikult kuivatage hoolikalt. Punetuste vältimiseks ärge hõõruge nahka.

Ka veepelglikele võib ettevaatlik dušitamine (muidugi ema või isa kätes) osutuda tõeliseks naudinguks.

Imikutele kes kannatavad koolikuvalusid, ämmaemandad soovitavad lõõgastavat vanni spetsiaalsetes vannitamiseks mõeldud kausikestes. Asend, millises on laps nõnda nimetatud Kõhu Vannis, piirab tema käte ja jalagade liikumist ja meenutab talle turvalist asendit emakas.

Ämmaemand Daniella Lauer: «Ainult veest ei piisa pesemiseks. Loomulikult eemaldab see kehalt mustuse, aga samal ajal ka vajaliku happelise kaitsekihi. Nahk  muutub kuivaks ja rabedaks – haavatavaks. Seepärast peaks valima sellised pesuvahendid, millised pakuvad nahale niisutust»

Eelkõige tundlikule beebi nahale mõeldud Šampoon Aloe Veraga on seebivaba ja sisaldab Aloe Verat, kummelit ja pantenooli.Pehme šampoon on pisaratevaba, hooldab juukseid ja hella peanahka ning on rahustava ja niisutava toimega.

Õrn hoolitsus ja puhastamine – intensiivse niisutuse põhjus on koostises sisalduv 1/3 ihupiima.
Kordumatu kombinatsioon: õrn puhastav toime ja intensiivne niisutus kuivale ja tundlikule nahale.

Väärtuslikud aktiivsed komponendid looduse varakambrist

Kummelit hinnatakse kõrgelt traditsioonilises- ning rahvameditsiinis. Apteegikummel on parim beebi hoolduseks, sest ei kutsu prakitliselt kunagi esile allergilisi reaktsioone. Kummeliekstrakt toetab haavade paranemist, sisaldab muuhulgas ka asuleeni ja bisabolooli, mis leevendavad nahaärritusi ja takistavad põletike teket.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt