Hurra! Saabus suvi! Päike, õhk, vesi!?

Kui kena on päikesepaistelistel päevadel minna lapsega parki, suvilasse või randa!

Meie kõik teame, et päike toob mitte ainult rõõmu kuid kätkeb endas ka ohtu: ülekuumenemist, päikesepõletust ja naha fotovananemist. Et teada saada rohkem laste päikesekaitse toodetest, rääkisime Bübchen ekspert Dr. Thomas Shtimomiga:

Laste päikesekaitse toodete valem sisaldab nahka enim kaitsvaid, kuid ka kallimaid komponente. Nende koostises ei tohiks olla lõhnaaineid, värvaineid ja säilitusaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone ning selliseid komponente, nagu bensülideenkamprit, millel on hormoonisarnane toime. Kui laps kannatab mingi allergia vormi all, siis päevitusihupiima valimisel peab olema eriti ettevaatlik. Esiteks, on vaja katsetada ihupiima väikesel nahapiirkonnal, näiteks põlve all või kõrva taga, määrima peaks seda paar korda.

Kui päeva jooksil mingeid ebatavalisi reaktsioone nagu punetus, sügelus või turse ei ilmne, siis tähendab see, et ihupiim on hästi talutav ja võite võtta selle puhkusele kaasa. Ärge unustage panna kreemi beebi nahale iga 2-2,5 tunni möödudes. Kuid vaatamata sellele, beebi otsese päikesevalguse käes veedetud aeg peab siiski olema piiratud: hommikul kuni kallani 11.00 või õhtul pärast kella 16.00, sel ajal kui päikesekiired ei ole nii aktiivsed. Parim koht lapsele on olla puude varjus.

Varjus on piisav kogus UV-kiiri terve arengu jaoks ja vajaliku koguse D-vitamiini saamiseks. Kuid pidage meeles, ka varjus beebi nahk vajab kaitset, sest beebi nahk veel ei tooda melaniini pigmenti, mis on loomulik kaitse UV-kiirguse eest. Pärast päevitamist on soovitatav loputada beebit sooja dušši all pesuvahendite kasutamisega, et täielikult pesta maha päikesekreem ning seejärel kanda nahale päevitusjärgset kreemi, et niisutada nahka pärast päikesevanni.

Bübchen Werk Ewald Hermes teadusuuringute laborid on välja arendanud spetsiaalsed päikesekaitsetooted eriti tundliku nahaga väikelastele alates sünnist ja kuni 3. eluaastani faktoridega SPF 30 ja SPF 50+. Need tooted on testidud ja soovitatud Saksa Dermatoloogia ja Allergia Abi Ühingu poolt.

Ihupiim omab väge kõrget kaitsetaset ja on valmistatud patenteeritud kombineeritud (mineraalsete ja orgaaniliste)  UVA/UVB filtrite süsteemi baasil, mis pakuvad pikaajalist kaitset kahjuliku päikesekiirguse eest. Pudelike ihupiimaga on mugav kõikjale kaasa võtta: suvilasse, parki või randa - see mahub lihtsalt ema kotti! Ärge unustage kaasa võtta ka müts või muu peakate ja joogivesi. Beebi päikesekaitse tooted hoolitsevad suurepäraselt ka teie nahka.

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt