Hüdrolipiidid: parim niisutus beebi nahale

Hüdrolipiidid on kombinatsioon veest (= hüdro) ja rasvhapetest (= lipiidid), mida nõuab nahk. Need kaitsevad nahka patogeensete mikroorganismide  ja kahjulike ainete eest, minimiseerides niiskuse kadumist nahast.

Naha eest hoolitsuse tähtis ülesanne on naha kaitse funktsiooni tagamine.

BÜBCHEN – AKTIIVNE NAHAKAITSE

LOODUSLIKULT KAITSTUD NAHK

Bübchen on välja töötanud uue kompleksi aktiivsete komponentidega – „Bübchen Aktiivne Nahakaitse“, mis oluliselt suurendab naha kaitsefunktsiooni.

„Bübchen Aktiivne Nahakaitse” on aktiivsete komponentide  kooslus, mis toetab naha lipiidkihti, niisutab ja samas toimib põletikku ennetavalt. Tulemuseks on märgatavalt paranenud  looduslik kaitsekiht.

Uue kompleksi „Bübchen Aktiivne Nahakaitse» toime on tõestatud paljude testidega.

Kaitsekihi seisu saab määrata testiga Transepidermaalse naha niiskuse kaotuse (TEWL) testi abiga. Naha niiskuse kaotuse vähenemine  näitab kaitsebarjääri paranemist, nahk muutub elastsemaks ja paremini kaitstuks.

Kompleks „Bübchen Aktiivne Nahakaitse"  on kombinatsioon väärtuslikest looduslikest koostisosadest, nende koostoime aitavad nahal ennast looduslikul viisil ise kaitsta.  Kompeksi eelised:

  • Märgatavalt parandab naha varustamist lipiididega
  • Niisutab paremini nahka
  • Samas toimib põletikku ennetavalt
 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt