Meie teame kuidas beebi nahahoolitsus muutuda ohutuks

Dr. Т. Shtimm
Tehase «Bübchen Werk Zoest» ja  и teadus- ja arendustegevuse osakonna juht.

Meie viimane uudis,  kompleks aktiivsete komponentidega – „Bübchen Aktiivne Nahakaitse“ jätkab meie pikaajalist traditsioon – uusi vahendite looming optimaalselt nahakaitseks.

Me kasutame mitte ainult oma teadusuuringuid, vaid ka uusi teaduslike saavutuseid. Seda kogete uudse koostisega toodetel uues sarjas “babys first”, mis on mõeldud eriti tundlikule nahale.

Beebi nahk vajab erilist hoolt. See ei ole veel täielikult väljakujunenud, peenem, rohkem läbilaskev ja vastuvõtlikum kui täiskasvanu nahk ning ja kalduv kuivaks. Samuti on vastsündinu nahk kahjulike väliskeskkonna mõjude suhtes palju vastuvõtlikum kui täiskasvanute oma. Seetõttu beebi nahahoolitsusemiseks vahendid peavad arendama erilise hoolega ning läbida põhjaliku kontrolli.

Ostes Bübchen tooted, saate olla kindel, et toorained, retseptid ja tooted on läbinud arvukaid teste ning  dermatoloogiliselt testitud. Meie pidevalt püüjame arendada ja parandada vahendeid naha hoolitsuseks, kaitseks ja puhastamiseks vastavalt uusimatele teaduslikele saavutustele.

Võite julgelt ja absoluutse kindlusega soovitada Bübchen!

 

Tagasiside

Palun täitke tagasiside vorm, kui teil on küsimusi meie toodete, ettepanekuid või mis tahes muu teabe. Võtame Teiega ühendust niipea kui võimalik.

Teie nimi:*
E-mail:*
Kontakttelefon:
Sisestage oma sõnum:*
Sisesta sümbolid, mida pilt